Hakkımızda

Öncelikle sitemizin adının ne anlama geldiğine değinelim, kısaca. “Foreön/öndeki anlamına gelmektedir.  “-pedia” ise bilgi ile ilişkili anlamina gelen bir ektir. Biz de buradan hareketle aradığınız her konuda  ön-bilgi alacaginiz dergi tadında bir site kurduk.

Ama korkmayın, sıkıcı ansiklopedik bilgiler değil tabii ki!. Sinemadan seyahate, burçlardan moda-magazine, teknoloji ve bilimden sağlıklı yaşama kadar her konuda eğlenceli ve ilginç yazıları sitemizde bulabilirsiniz. Hatta ekonomi ve politika gibi konuları bile sizler için eğlenceli ve ilginç içeriklerle, bilgilendirici şekilde hazırladık.

Amacımız,  hayatın her alanıyla ilgili gündemi takip edip güncel kalmanıza yardımcı olacak bilgileri araştırıp sizler için okumaya hazır hale getirek sunmaktır. Bunun için her hafta sitemize yeni yazılar/içerikler ekliyoruz. Bu yeni yazıları özet halinde her hafta cumartesi, haftalık bülten şeklinde yayımlamayı da ihmal etmedik.  Böylece o hafta sitemize eklenen yeni içerikleri kolaylıkla takip edebileceksiniz.  Her haftanın yeni yazılarını takip edebileceğiniz, haftalık e-bültenimize buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.

Keyifli okumalar…